Prośba o wsparcie w wyborach 7 kwietnia 2024

Drodzy Sąsiedzi,

Już po raz trzeci proszę Was o wsparcie w wyborach samorządowych. Głosowanie odbędzie się w najbliższą niedziele 7 kwietnia br.

Osiedle Sadul w dalszym ciągu powinno mieć swoją reprezentację w Radzie Dzielnicy Wawer, aby możliwe było skuteczne zabieganie o nasze sprawy. A wciąż jest tu kilka kwestii, które trzeba przypilnować i zrealizować. Mam tu na myśli przede wszystkim przeciągające się przygotowania do budowy kanalizacji, poszerzenie mostku i budowa drogi dla rowerów w Lucerny, przejście dla pieszych na wysokości Mieleckiej, chodnik w Mirtowej, chodnik i nawierzchnia ulicy w Wapiennej, brakujące oświetlenie w niektórych miejscach, odtworzenie drogi dla rowerów w ul. Mrówczej, rewitalizacja ul. Węglarskiej wraz z zagospodarowaniem terenu zielonego i inne.

Startuję ze Stowarzyszenia Razem dla Wawra, które tym razem jest zdecydowanie silniejsze jeśli chodzi o rozpoznawalność, jak i przede wszystkich samych kandydatów. Jestem głęboko przekonany, że nie powinniśmy pozostawić osiedla Sadul bez przedstawiciela w Radzie Dzielnicy Wawer dlatego bardzo proszę Was o wsparcie i oddanie na mnie swojego głosu.

Rafał Czerwonka
Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Razem dla Wawra
Lista nr 17, miejsce 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *