Wybory do Rady Osiedla 14 kwietnia br. Zgłoszenia kandydatów od 1 kwietnia br.

Wybory do rad osiedlowych odbędą się 14 kwietnia br. w godz. 10:00-20:00. Mieszkańcy osiedla Sadul będą głosować w Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 14, w siedzibie Rady Osiedla Sadul przy ul. Lucerny 110.

Zgłoszenia kandydatów do rad osiedlowych, w tym do Rady Osiedla Sadul, przyjmowane są od dnia 1 kwietnia br. w siedzibie Dzielnicowej Komisji Wyborczej w Urzędzie Dzielnicy Wawer, ul. Żegańska 1, pokój 20 (parter) tel.: 22 44 36 812. Ostatni dzień przyjmowania tych zgłoszeń to 8 kwietnia br w godz. 8:00-18:00. Do zgłoszenia  należy dołączyć oryginalną listę, co najmniej 15 osób zamieszkałych na obszarze osiedla, popierających kandydata.

Zapraszam wszystkich społeczników i kandydatów na społeczników z terenu naszego osiedla do włączenia się w te wybory jako kandydaci do nowej Rady Osiedla. Wszystkich pozostałych mieszkańców natomiast zapraszam do uczestnictwa w samych wyborach.

W poniedziałek, 1 kwietnia br. o godz. 19:00 w siedzibie Rady Osiedla Sadul odbędzie się spotkanie dla wszystkich chętnych na członków tej rady.

Więcej informacji na temat wyborów do rad osiedli na dedykowanej stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wawer.

 Projekt organizacji ruchu w ul. Mirtowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *