Budowa chodnika w ulicy Snopowej

Trwa budowa chodnika po zachodniej stronie ulicy Snopowej. Jest to realizacja projektu budżetu partycypacyjnego na 2018 rok. Koszt projektu 48600zł.

Chodnik powstanie na odcinku od istniejącego chodnika przy Snopowej 7A do ulicy Wapiennej (60m) oraz na odcinku od ulicy Wapiennej do istniejącego chodnika przy Snopowej 17A (70m). Chodnik zostać zrealizowany z maksymalnym zachowaniem istniejących drzew w pasie zieleni.

 

7 komentarze dla “Budowa chodnika w ulicy Snopowej”

 1. harfa 28 czerwca 2018 at 23:18 #

  Bardzo ładnie, że w końcu doczekaliśmy się tego „połączenia”, przydałoby się też, może w ramach jeszcze tego budżetu, poprawienie istniejącego chodnika na dalszym odcinku ulicy Snopowej (od skrzyżowania z Mydlarską w kierunku Węglarskiej), który się zapadł i wystają z niego płytki, co może skończyć się utratą jedynki. Chodzi o ten odcinek w chaszczach. A propos, czy nie powinno się trochę wyciąć tego tunelu zarośli?

 2. Robert 29 czerwca 2018 at 18:26 #

  Niestety nie mogę wkleić zdjęć jak wygląda przejście pomiędzy nowym, a istniejącym chodnikiem – Snopowa 9 i 11. Jeżeli ten projekt zakłada pozostawienie starych chodników w takim stanie w jakim są, to zaczynam żałować, że w ogóle jest robiony ten projekt. Taki połatany chodnik na pewno nie będzie wizytóką naszej dzielnicy.
  Czy osoby, które zapłaciły kiedyś za zrobienie chodnika z własnej kieszeni, mają teraz płacić za jego wyrównanie? Czy może mają zdjąć kostkę, którą kiedyś położyli? To absurd.

  • Rafał Czerwonka 29 czerwca 2018 at 20:26 #

   Zerknę na to jutro. Cały ten odcinek powinien być zrobiony po nowemu, tak więc zgłoszę to gdzie trzeba jeśli tak zostanie. Zdjęcia w miarę możliwości poproszę na kontakt@rafalczerwonka.pl.

   • Rafał Czerwonka 1 lipca 2018 at 23:13 #

    Faktycznie kiepsko to wygląda. Zresztą chodnik miał być zrealizowany do numeru 17a, a nie tylko do numeru 9. Będę to wyjaśniał.

 3. harfa 30 czerwca 2018 at 12:30 #

  Ja też wyślę odcinek Snopowej 3

  • Rafał Czerwonka 1 lipca 2018 at 23:12 #

   Dziękuję za zdjęcia. Kwestię naprawy chodnika przy Snopowej 3 i przycięcia tam roślinności zgłosiłem już do odpowiednich urzędników. W kwestii parkowania to będę próbował najpierw porozmawiać z mieszkańcami, o co też i Państwa proszę.

 4. harfa 7 sierpnia 2018 at 22:23 #

  Ładnie przycięte zostały krzewy, ale dziś rano na tym skrzyżowaniu był kolejny wypadek. Auto ma przód cały skasowany i zostało tam pozostawione. Nie wiadomo czy pogotowie zabrało właściciela…


Zostaw komentarz