Uchwalenie MPZP Sadul po raz kolejny odłożone w czasie

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego osiedla Sadul miał być uchwalony na sesji Rady m.st. Warszawy w dniu 1 marca br. Został jednak ostatecznie zdjęty z porządku obrad na wniosek Przewodniczącego Komisji Ładu Przestrzennego Rady m.st. Warszawy. Wczesniej bowiem, na posiedzeniu tej komisji w dniu 22 lutego br. jeden z mieszkańców Warszawy, były miejski radny, złożył 38 uwag prawnych do tego planu i radni obecni na komisji poprosili tu o dodatkowe wyjaśnienia. Kwestie te wyjaśnia Biuro Architektury i Planowania Urzędu m.st. Warszawy. Na dniach odpowiedzi na wszystkie te pytania powinny wrócić do Komisji Ładu Przestrzennego. W odpowiedziach tych, jak się dowiedziałem, będzie jedna niewielka autopoprawka do planu, która merytorycznie w zasadzie nic nie zmienia.

Uchwalenie MPZP Sadul nie będzie jednak jeszcze przedmiotem obrad w ramach sesji Rady m.st. Warszawy w dniu 22.03. Konkretnych terminów, czy to posiedzenia Komisji Ładu Przestrzennego w tej sprawie, czy to sesji Rady m.st. Warszawy z punktem dotyczącym uchwalenia tego planu miejscowego, nikt nie jest w stanie podać.

4 komentarze dla “Uchwalenie MPZP Sadul po raz kolejny odłożone w czasie”


  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/rafalcz/ftp/sadul.waw.pl/wp-content/themes/typebased/includes/theme-comments.php:46 Stack trace: #0 /home/rafalcz/ftp/sadul.waw.pl/wp-content/themes/typebased/includes/theme-comments.php(15): the_commenter_link() #1 /home/rafalcz/ftp/sadul.waw.pl/wp-includes/class-walker-comment.php(179): custom_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #2 /home/rafalcz/ftp/sadul.waw.pl/wp-includes/class-wp-walker.php(145): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #3 /home/rafalcz/ftp/sadul.waw.pl/wp-includes/class-walker-comment.php(139): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #4 /home/rafalcz/ftp/sadul.waw.pl/wp-includes/class-wp-walker.php(387): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #5 /home/rafalcz/ftp/sadul.waw.pl/wp-includes/comment-template.php(2174): Walker->paged_walk(Array, '5', 0, 0, Array) #6 /home/rafalcz/ftp/sadul.waw.pl/wp-content/themes/typebased/comments.php(22): wp_l in /home/rafalcz/ftp/sadul.waw.pl/wp-content/themes/typebased/includes/theme-comments.php on line 46