W oczekiwaniu na monitoring Sadulskiego Zakątka

Zacząłem się niecierpliwić w kwestii realizacji monitoringu Sadulskiego Zakątka. Nie, nic się złego na tym terenie w ostatnim czasie nie dzieje i nikt nie próbuje tam urządzać libacji, ale nawet jako działanie zapobiegawcze taki monitoring jest tam potrzebny. Tego życzyli sobie w sposób zdecydowany okoliczni mieszkańcy. Instalację monitoringu w tym miejscu zadeklarował Burmistrz Łukasz Jeziorski na ostatnim spotkaniu z mieszkańcami osiedla Sadul.

W odpowiedzi z dnia 12.06.2017 na moje zapytanie o status realizacji tego monitoringu można się dowiedzieć, że „…zadanie jest już w realizacji” oraz, że „przeprowadzono wizję lokalną w terenie. Na jej podstawie wykonano przedmiary. Obecnie wykonywany jest kosztorys inwestorski celem oszacowania kosztów. Termin monitoringu uzależniony jest od wybudowania przez Innogy przyłącza elektroenergetycznego i montażu układu pomiarowego.

W praktyce monitoring Sadulskiego Zakątka zostanie zainstalowany razem z oświetleniem, które będzie wykonane w tym roku w ramach projektu budżetu partycypacyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *