Odtwarzanie nawierzchni Mydlarskiej rozpoczęte

Rozpoczęło się dzisiaj odtwarzanie nawierzchni ulicy Mydlarskiej po budowie kanalizacji i wodociągu. Kostka brukowa kładziona jest od strony ulicy Lucerny. Skończy się zatem trwający wiele miesięcy bałagan na tej ulicy.

To niestety nie oznacza, że bałagan z różnego rodzaju budowami w osiedlu Sadul się skończy. Wystartowała przecież budowa budynku wielorodzinnego przy Mirtowej, miejmy nadzieję wkrótce wystartuje budowa kanalizacji w pozostałych ulicach osiedla Sadul.

Dzielnicowa wieść niesie, że w Mydlarskiej na odcinku od Lucerny do Paczkowskiej wymagana będzie również niedługo wymiana gazociągu – niegospodarnością byłoby jednak zniszczenie świeżo odtworzonej ulicy po to aby wymienić tam jeszcze gazociąg. Niestety podobno nie wystarczyło odpowiedzialnej za to spółce logistycznych umiejętności i środków finansowych, aby zrobić to już teraz przed odtworzeniem nawierzchni.

Na ostatniej Komisji Inwestycyjnej Rady Dzielnicy Wawer w dniu 16.05.2016 uzyskałem deklarację Burmistrza Dzielnicy Wawer, iż po zakończeniu prac związanych z kanalizacją, utwardzona zostanie w tym roku ulica Murarska, łącząca ulicę Wapienną i Węglarską. O problemie tej ulicy pisałem m.in we wpisie Najwyższy czas na budowę Murarskiej.

Poniżej znajduje się kilka zdjęć związanych z rozpoczęciem odtwarzania pasa drogowego Mydlarskiej:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *