Chodnik na Snopowej i Wapiennej potrzebny od zaraz. Zbieram podpisy.

W osiedlu Sadul ciągle jeszcze wiele jest takich miejsc, gdzie nie ma chodnika po żadnej ze stron ulicy (ba, w wielu miejscach nie ma nawet utwardzonej nawierzchni ulicy!). Takim najbardziej niechlubnym przykładem całkowitego braku chodnika jest ciąg komunikacyjny Snopowa – Wapienna, prowadzący do placu zabaw przy skrzyżowaniu Wapiennej, Gajowej i Osadniczej. Patrząc od strony Gajowej chodnik kończy się na słupie elektrycznym, a dalej pozostaje spacerowanie dziurawą ulicą Wapienną.

Mam zamiar w imieniu wielu z Państwa wnioskować do Zarządu i  Urzędu Dzielnicy Wawer o podjęcie działań prowadzących do budowy chodnika w ulicy Snopowej (po stronie wschodniej) na odcinku od ul. Mydlarskiej do ul. Wapiennej oraz w ulicy Wapiennej (po stronie południowej) na odcinku od ulicy Snopowej do ul. Osadniczej wraz z remontem ulicy Wapiennej na tym odcinku. Ten stosunkowo niewielki odcinek dróg (razem ok. 200 metrów) nie posiada chodnika po żadnej ze stron, a stanowi istotny ciąg komunikacyjny w osiedlu Sadul, m.in. do wspomnianego placu zabaw zlokalizowanego przy zakończeniu ulicy Wapiennej.

Sądzę, że mieszkańców naszego osiedla nie trzeba przekonywać o tym jak bardzo potrzebny jest przedmiotowy odcinek chodnika. Przekonać trzeba jednak do tego Zarząd, Urząd i Radę Dzielnicy Wawer. W związku z tym, wraz z jednym z mieszkańców ulicy Wapiennej, zbieram podpisy mieszkańców wnioskujących o realizację tej stosunkowo niedrogiej inwestycji. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie złożyli swojego podpisu bardzo o to proszę. Zapraszam do pobrania formularza z listą podpisów, złożenia swojego podpisu i np. zebrania podpisów od rodziny i najbliższych sąsiadów oraz dostarczenia tych podpisów do mnie (np. do Urzędu Dzielnicy Wawer w kopercie z moim imieniem i nazwiskiem lub bezpośrednio do mnie po wcześniejszym umówieniu się przez telefon +48 697-030-782).

Z góry dziękuję za pomoc!

 

 

 

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *