Bałagan przy Piechurów, gałęzie na Mrówczej, tablica z nieistniejącą gminą Wawer i adres Lucerny 110 czyli sprawy bieżące do Pani Burmistrz

W trosce o estetykę i jakość funkcjonowania osiedla Sadul, Zarząd Osiedla Sadul poprosił Panią Burmistrz Jolantę Koczorowską o:

– uprzątnięcie terenu na rogu ulicy Mrówczej i ulicy Piechurów tj. na działkach 187, 191/1 z obrębu 3-11-33, które są we władaniu m.st. Warszawy. Poniżej kilka zdjęć tego terenu:

 

 

 

 

– uprzątnięcie zalegających gałęzi na chodniku i pasie zieleni przy ulicy Mrówczej, na wysokości ulicy Mrówczej 214 tj. skrzyżowania z ulicą Paczkowską. Ta duża liczba gałęzi leży tam już od dłuższego czasu. Poniżej kilka zdjęć:

 

 

 

 

 

– wymianę nieaktualnej tabliczki informacyjnej na budynku siedziby Rady Osiedla Sadul. Na tabliczce jest informacja o ‚gminie Wawer”, która nie istnieje od ponad 10 lat! Rada Osiedla Sadul podjęła uchwałę w tej sprawie nr 3/2013 z dnia 7 stycznia 2013 roku, która to nie została do dnia dzisiejszego zrealizowana. Poniżej zdjęcie obecnej tabliczki:

 

– uzyskanie tablicy Miejskiego Systemu Informacji z adresem Lucerny 110. W lokalu pod tym adresem odbywają się nie tylko posiedzenia Rady i Zarządu osiedla Sadul, ale również m.in. wybory, w związku z czym powinno istnieć dokładne oznaczenie adresu tego budynku. Rada Osiedla Sadul podjęła w tej sprawie uchwałę nr 2/2013 z dnia 7 stycznia 2013 roku, która to nie została do dnia dzisiejszego zrealizowana,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *