Permanentne kałuże na Gajowej, studzienka na Pomiechowskiej i chodnik przy Lucerny 110

1. Permanentne kałuże na Gajowej.

W związku ze zgłoszeniami mieszkańców osiedla Sadul Rada i Zarząd Osiedla Sadul zwrócili się z wnioskiem o pilne interwencje w sprawie zapobieżenia tworzeniom się olbrzymich kałuż wody na ul. Gajowej w okolicy numerów od 19 do 29, przy skrzyżowaniu z ul. Wesołowskiego. Mieszkańcy poinformowali Radę Osiedla, że zgłaszali już widoczny na zdjęciach problem po opadach deszczu. Niestety nikt do tej pory z UD nie zabezpieczył skutecznie tego terenu przed kolejnym tworzeniem się kałuż. Istnieje pilna potrzeba udrożnienia odpływu wody i spadku wody z nawierzchni do odpływów. Potrzebny też jest przegląd studzienek odpływowych. Ten sam problem widać na ulicy Pomiechowskiej.

Gajowa
Gajowa
 
Gajowa
Pomiechowska

2. Studzienka na Pomiechowskiej.

Rada Osiedla i Zarząd Sadul zwrócili się z wnioskiem również o pilną interwencję w sprawie studzienki kanalizacyjnej w ulicy Pomiechowskiej róg Paczkowskiej (30 metrów przed numerem Pomiechowska 27 w kierunku ul. Lucerny na wysokości skrzyżowania z ul. Paczkowską). Studzienka coraz bardziej się zapada. Jest to studzienka kanalizacyjna, która jest wykorzystywana do odpływu ścieków m.in. z ulic Pomiechowska, Paczkowska, Kwidzyńska, Chorzowska, Łyszkowicka (budynek wspólnoty mieszkaniowej Lucerny 93).

Pomiechowska/Paczkowska
 
Pomiechowska/Paczkowska

3. Chodnik przy Lucerny 110.

Rada i Zarząd Osiedla Sadul zwrócili się również z wnioskiem o naprawę chodnika przy ul. Lucerny 110 przy siedzibie Rady Osiedla Sadul (hydrant MPWiK oraz chodnik przy zbiegu z ul. Kwidzyńską.

Lucerny 110/Kwidzyńska
Lucerny 110
1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *