Na projekty obywatelskie głosujemy do 30 czerwca

Jeszcze tylko kilka dni pozostało do końca głosowania na projekty budżetu partycypacyjnego na 2019 rok. Głosujemy do 30 czerwca br. W osiedlu Sadul możemy zagłosować jednocześnie na dwa projekty (koszt obydwu pomysłów mieści się w limicie przeznaczonym na nasze osiedle):

1036 – Kontynuacja chodnika przy krótkiej Mydlarskiej
Projekt dotyczy budowy brakującego chodnika (ok. 38 metrów długości i 2 metrów szerokości) na zakończeniu krótkiej części ulicy Mydlarskiej. Ten dodatkowy chodnik uzupełni istniejący chodnik przy tej ulicy na jej wcześniejszym odcinku.
Całkowity koszt: 38500zł

1695 – Nowości w Sadulskim Zakątku
Projekt dotyczy rozbudowy Sadulskiego Zakątka zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulic Mirtowej i Mydlarskiej o dodatkowe elementy. Będzie to m.in. przejazd linowy (tzw. tyrolka) wraz z bezpieczną nawierzchnią, dodatkowe urządzenia zabawowe w postaci pojedynczych bujaków, dwie ławki, dwie dodatkowe latarnie oraz dodatkowe zagospodarowanie terenu.
Całkowity koszt: 85000zł

Aby pomysł mógł zostać rekomendowany do realizacji musi na niego zagłosować co najmniej 10% osób głosujących w danym obszarze, ale nie mniej niż 30 osób. Liczą się wyłącznie głosy ważne. Nawet jeżeli miejsce na liście i koszt realizacji pozwala na realizację pomysłu, projekt nie zostanie rekomendowany do realizacji, jeżeli nie otrzyma odpowiedniego poparcia mieszkańców.

Najprostszą metodą oddania swojego głosu jest głosowanie przez internet przez stronę internetową app.twojbudzet.um.warszawa.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *