W osiedlu Sadul nieznacznie wygrywa PiS. Rewelacyjna frekwencja.

W wyborach parlamentarnych przeprowadzonych w dniu 25.10.2015 w osiedlu Sadul na 1868 uprawnionych do głosowania udział w wyborach wzięło 1437 osób co daje frekwencję na poziomie 76,9%. Jednym słowem rewelacyjna frekwencja! Odkąd śledzę sprawy naszego osiedla jest to największa w historii osiedla frekwencja. Tak trzymać sąsiedzi!

W naszym osiedlu, zarówno w przypadku wyborów do sejmu jak i senatu, nieznacznie wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Poniżej zbiorcze wyniki komitetów wyborczych w naszym osiedlu:

komitet wyborczy liczba głosów procent głosów
Prawo i Sprawiedliwość 491 34%
Platforma Obywatelska RP 437 31%
Nowoczesna Ryszarda Petru 202 14%
KORWiN 86 6%
Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 85 6%
Kukiz’15 63 4%
Partia Razem 52 4%
Polskie Stronnictwo Ludowe 7 0%
Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej 3 0%
Obywatele do Parlamentu 1 0%
1427 100%

Liczba głosów oddanych na poszczególnych kandydatów w osiedlu Sadul wygląda następująco:

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Imię Nazwisko liczba głosów
1 Jarosław Aleksander KACZYŃSKI 275
2 Mariusz KAMIŃSKI 54
3 Małgorzata Maria GOSIEWSKA 15
4 Artur Cezary GÓRSKI 9
5 Witold Czesław KOŁODZIEJSKI 4
6 Jarosław Karol KRAJEWSKI 7
7 Ewa TOMASZEWSKA 4
8 Lech Marek ŁUCZYŃSKI 20
9 Andrzej Józef MELAK 7
10 Małgorzata Maria WYPYCH 16
11 Paweł Jacek LISIECKI 2
12 Jan Józef KASPRZYK 1
13 Cezary Andrzej JURKIEWICZ 39
14 Adam Wojciech BUŁAWA 0
15 Filip Jakub FRĄCKOWIAK 2
16 Barbara AUGUSTYNOWICZ-FIGAT 1
17 Marcin Norbert GUGULSKI 2
18 Katarzyna Sylwia NEWELSKA-PEDOWICZ 0
19 Jacek Dawid OZDOBA 2
20 Elżbieta Maria OLEJNIK 0
21 Błażej Leszek POBOŻY 4
22 Michał GRODZKI 2
23 Rafał Sebastian DOROSIŃSKI 1
24 Anna DREWNIAK 0
25 Christian MŁYNAREK 0
26 Iwona BANDYCH-NAJDOWSKA 0
27 Paweł Andrzej TERLECKI 1
28 Ewa Maria SMALCERZ 0
29 Edmund Marceli ŚWIDERSKI 0
30 Beata NOWOSIELSKA 4
31 Piotr Cezar SZYSZKO 3
32 Małgorzata ZAREMBA 3
33 Michał Stanisław KONDRAT 6
34 Helena ŁOPIŃSKA 0
35 Andrzej Antoni OLSZEWSKI 2
36 Katarzyna Elżbieta WANAT 0
37 Artur WOSZTYL 0
38 Anna Urszula KACZMARSKA 2
39 Małgorzata Maria SŁOMIŃSKA 0
40 Marek KRUKOWSKI 3
RAZEM: 491
Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Nr na liście Imię Nazwisko liczba głosów
1 Ewa Bożena KOPACZ 328
2 Andrzej Witold HALICKI 21
3 Joanna Grażyna KLUZIK-ROSTKOWSKA 16
4 Joanna FABISIAK 4
5 Łukasz Maria ABGAROWICZ 2
6 Jacek KOZŁOWSKI 3
7 Marcin ŚWIĘCICKI 14
8 Alicja DĄBROWSKA 2
9 Michał Roch SZCZERBA 3
10 Roman Jacek KOSECKI 4
11 Ligia KRAJEWSKA 2
12 Ewa Jadwiga CZESZEJKO-SOCHACKA 2
13 Aleksander JANIAK 2
14 Piotr Jerzy KOŁOMYCKI 1
15 Katarzyna Anna BORNOWSKA 0
16 Łukasz Piotr KUBIK 15
17 Krzysztof Piotr SKOLIMOWSKI 0
18 Małgorzata ŻUBER-ZIELICZ 1
19 Marek Andrzej SUCHAŃSKI 0
20 Jolanta MIŚKIEWICZ 1
21 Ewa KLUŚ 0
22 Helena CICHOCKA 1
23 Marcin KOZACZUK 0
24 Joanna Alicja WALIGÓRA 1
25 Elżbieta KUŁAKOWSKA 1
26 Edyta Róża LEŚNIAK 1
27 Anna Maria KOSSAK 1
28 Andrzej BOBOWSKI 0
29 Mariola BOROWSKA 1
30 Andrzej Stanisław TYBURCZY 0
31 Daniel Mieczysław ŁAGA 0
32 Dawid PIEC 0
33 Piotr KARCZEWSKI 0
34 Hanna Barbara KOSOWSKA 2
35 Jerzy KULESZA 0
36 Marta Maria BROLA-PIETRUCZUK 1
37 Jarosław KOSZEWSKI 0
38 Anna Elżbieta WĄSIK 2
39 Marcin KLIMASZEWSKI 1
40 Michał Jan MAZOWIECKI 4
RAZEM: 437
Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem
Nr na liście Imię Nazwisko liczba głosów
1 Adrian Tadeusz ZANDBERG 41
2 Katarzyna Ewa PAPROTA 1
3 Tomasz RAWSKI 0
4 Van Anh DAM 4
5 Marek Stefan POKROPSKI 0
6 Monika Urszula DOMANOWSKA 0
7 Jakub Andrzej BAZYLAK 0
8 Monika Maria KOSTERA 1
9 Mateusz Marek OLECHOWSKI 0
10 Zuzanna Zofia CICHOWSKA 0
11 Jakub Jan ROZENBAUM 1
12 Anna HALBERSZTAT 0
13 Marcin Bartłomiej MAŁECKI 0
14 Dorota Olimpia KUCZEWSKA 1
15 Piotr Andrzej SZMIELEW 1
16 Aleksandra Monika KWIATKOWSKA 0
17 Remigiusz Henryk SOSNOWSKI 0
18 Lidia Joanna DOMAŃSKA 0
19 Jan Jakub ZYGMUNTOWSKI 0
20 Małgorzata Joanna ADAMCZYK 0
21 Tomasz PIĄTEK 0
22 Maria Małgorzata FERENC PIOTROWSKA 0
23 Artur Paweł DĄBROWSKI 0
24 Karolina PARTYGA 1
25 Filip Krzysztof SIECZKOWSKI 0
26 Ewa Alicja MAJEWSKA 1
27 Jerzy Stanisław KOCIATKIEWICZ 0
RAZEM: 52
Lista nr 4: Komitet Wyborczy KORWiN
Nr na liście Imię Nazwisko liczba głosów
1 Janusz Ryszard KORWIN-MIKKE 75
2 Tomasz Krzysztof SOMMER 4
3 Miriam SHADED 2
4 Paweł Jakub MISZCZUK 0
5 Krzysztof WOŹNIAK 3
6 Wojciech Piotr JĘDRZEJCZYK 1
7 Krzysztof Piotr BRONOWSKI 0
8 Rafał Konrad KOZICKI 0
9 Grzegorz Michał BEREDA 0
10 Przemek Jerzy DE SKUBA SKWIRCZYŃSKI 0
11 Katarzyna Anna ZALEŚNA 0
12 Adam MARSZEWSKI 0
13 Adam Aleksander WOJTACKI 0
14 Michał SOBIERAJSKI 1
15 Marek MUCHA 0
16 Jarosław Henryk KUCHARSKI 0
17 Krzysztof Marian ZIELIŃSKI 0
18 Andżelika Maria WALASZEK-POKORA 0
19 Joanna KRZYSZTOFIK 0
20 Sławomir Marcin DĄBROWSKI 0
21 Krzysztof Mateusz OLĘDZKI 0
22 Damian Adam MARKS 0
23 Aleksandra ORŁOWSKA 0
24 Jarosław MODZELEWSKI 0
25 Janusz KUNOWSKI 0
26 Grzegorz Piotr ŚWIDERSKI 0
27 Natalia Alina OSTROWSKA 0
28 Katarzyna MIKOŁAJCZAK 0
29 Krzysztof Roman DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI 0
30 Adam KRÓL 0
31 Agnieszka Teresa STRZODA 0
32 Beata Katarzyna TODOROWSKA-WOJTAS 0
33 Rafał Paweł DELAKOWICZ 0
34 Danuta Bożena SKARBEK 0
35 Michał Marian WOŁOSZYN 0
36 Michał KACZYŃSKI 0
37 Anna Maria PRUSKA-WISZNIOWSKA 0
38 Agnieszka BANASZEK 0
39 Agnieszka KUTYŁOWSKA 0
40 Kamila STEFANEK-BAWOLSKA 0
RAZEM: 86
Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Nr na liście Imię Nazwisko liczba głosów
1 Tomasz JĘDRZEJCZAK 3
2 Michał Stanisław STRĄK 0
3 Katarzyna Barbara OLEJNIK 0
4 Teresa Maria WYSZYŃSKA 3
5 Teresa Maria BOGIEL 0
6 Lucyna Gertruda WASILEWSKA 0
7 Anna Józefa PANAS 0
8 Zbigniew KALISZYK 0
9 Walentyna RAKIEL-CZARNECKA 0
10 Kamil Ernest NOWOSIELSKI 1
11 Joanna DURAKIEWICZ 0
12 Małgorzata Bożena TYSZKA-HEBDA 0
13 Antoni Wojciech MIDURA 0
14 Katarzyna Anna KĘPKA 0
15 Zbigniew CZAPLICKI 0
16 Tatiana Joanna GARSTKA 0
17 Antoni Paweł WASILEWSKI 0
18 Małgorzata Danuta RĘKAS 0
19 Paulina Małgorzata NAZARUK 0
20 Mariusz Andrzej RZEPNIAK 0
21 Izabela STELMAŃSKA 0
22 Wiesław Stanisław KOŁODZIEJSKI 0
23 Karolina MISIEJKO-POPKOWSKA 0
24 Sylwester Adam CHOŁAST 0
25 Jerzy MAZUREK 0
26 Karol Tomasz BIELSKI 0
27 Marian Stanisław SOŁOBODOWSKI 0
28 Maria DUDZIK 0
29 Tomasz Edward SKOCZEK 0
30 Agata Zofia GRUDOWSKA 0
31 Józef WRÓBLEWSKI 0
32 Teofil Józef STANISŁAWSKI 0
33 Adam Maria MROCZKOWSKI 0
34 Krzysztof Jan HANDKE 0
35 Elżbieta Stefania KOPACZ 0
36 Michał Cezary TABOROWICZ 0
37 Dariusz Jacek LIGĘZA 0
38 Anna Karina ZAWITKOWSKA 0
39 Anna Magdalena GÓRECKA 0
40 Dariusz Adam LORANTY 0
RAZEM: 7
Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
Nr na liście Imię Nazwisko liczba głosów
1 Barbara Anna NOWACKA 64
2 Katarzyna Maria PIEKARSKA 10
3 Krystian Łukasz LEGIERSKI 1
4 Piotr SZUMLEWICZ 4
5 Joanna Agnieszka ERBEL 0
6 Rafał Grzegorz SKĄPSKI 0
7 Dorota Lidia GROCHALA 0
8 Artur WRÓBLEWSKI 0
9 Aleksandra Emilia OLEJNICZAK 0
10 Sebastian GAJEWSKI 0
11 Ewa Anna SUFIN-JACQUEMART 0
12 Krzysztof SZAMAŁEK 1
13 Ewa KOZICKA 0
14 Dariusz Romuald KLIMASZEWSKI 0
15 Irena Anna CHMIEL 0
16 Witold HARASIM 0
17 Elżbieta Maria JASTRZĘBSKA 1
18 Wojciech OŻDŻEŃSKI 0
19 Małgorzata RAWIŃSKA 1
20 Cezary ŻURAWSKI 0
21 Anna KUTYŃSKA-NIDECKA 0
22 Dariusz Andrzej BUDYTA 0
23 Katarzyna Maria WERCZYŃSKA 0
24 Andrzej Wiktor WRÓBLEWSKI 0
25 Karolina Marta SKOWRON 0
26 Zbigniew ŻABA 0
27 Hanna Maria NOWICKA 0
28 Paweł Konrad ADAMSKI 0
29 Urszula Maria SZEWCZAK 0
30 Konrad Krzysztof ĆWIKLIŃSKI 0
31 Danuta Elżbieta WALICKA-JESIOTR 0
32 Andrzej Benedykt BYCHOWSKI 0
33 Alicja SŁUPSKA 1
34 Tadeusz JAWORSKI 0
35 Beata Barbara NOWAK 0
36 Arkadiusz Władysław WOŹNIAK 0
37 Izabella Emilia KWIATKOWSKA 0
38 Piotr Jerzy RĄCZKOWSKI 0
39 Katarzyna Agnieszka SYKUŁA 1
40 Piotr GADZINOWSKI 1
RAZEM: 85
Lista nr 7: Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15”
Nr na liście Imię Nazwisko liczba głosów
1 Paweł Piotr KUKIZ 58
2 Grzegorz Kazimierz ZATORSKI 0
3 Mirosław Józef PIESAK 0
4 Jacek WILK 1
5 Paweł WOŁCZAŃSKI 0
6 Małgorzata Katarzyna BUKOWSKA 0
7 Daniel WIŚNIEWSKI 0
8 Balli MARZEC 1
9 Remigiusz Sławomir ZARZYCKI 0
10 Arkadiusz Adam URBAN 0
11 Rafał Hubert OTOKA-FRĄCKIEWICZ 0
12 Witold Sławomir TUMANOWICZ 3
13 Monika Barbara ZAJĄC 0
14 Katarzyna Sylwia KOWNACKA 0
15 Marcin Jarosław ROLA 0
16 Paweł Norbert OLEWIŃSKI 0
17 Paweł Jan DZIEKANOWSKI 0
18 Aleksandra Maria JAROSIŃSKA 0
19 Andrzej Stanisław RUSZCZYŃSKI 0
20 Jacek Ryszard PODDĘBNIAK 0
21 Tomasz Zygmunt JUDYCKI 0
22 Marta Elżbieta SZUTKOWSKA-KISZKIEL 0
23 Monika Urszula GORZKOWSKA 0
24 Jolanta Maria ROSTKOWSKA 0
25 Katarzyna Aneta JANICKA 0
26 Tadeusz Adam ARASZKIEWICZ 0
27 Krzysztof Grzegorz SZCZOTKA 0
28 Arkadiusz Kazimierz CZAK 0
29 Artur Jerzy DOBROWOLSKI 0
30 Paulina Karolina ZARĘBA-FUS 0
31 Kamila GAŁEK 0
32 Irmina Donata OCHENKOWSKA 0
33 Sandra Elżbieta MAŁYSZEK 0
34 Michał Maciej KUCZYŃSKI 0
35 Adam STALERZUK 0
36 Dominik HERNIK 0
RAZEM: 63
Lista nr 8: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru
Nr na liście Imię Nazwisko liczba głosów
1 Ryszard Jerzy PETRU 174
2 Kornelia Konstancja WRÓBLEWSKA 4
3 Zbigniew GRYGLAS 3
4 Dagmara Zofia CHMIELEWSKA 2
5 Magdalena Barbara LIPIŃSKA-DERLIKOWSKA 1
6 Andrzej KRZAK 0
7 Grzegorz BOGUCKI 3
8 Jacek Władysław BARTYZEL 1
9 Maciej Rafał JAKACZYŃSKI 0
10 Jolanta Maria ZJAWIŃSKA 1
11 Magdalena TABORSKA 1
12 Anna BINISZEWSKA 1
13 Jacek Józef SOMOROWSKI 0
14 Radosław PIONTEK 0
15 Tadeusz SERAFIŃSKI 0
16 Anna AMBROZIAK 2
17 Aleksandra Elżbieta SZYMAŃCZYK 0
18 Anton BUBIEL 0
19 Magdalena Joanna RUTKOWSKA 0
20 Piotr Łukasz JURKIEWICZ 1
21 Adam Paweł MATUSIK 0
22 Arkadiusz Paweł WÓJCIK 0
23 Katarzyna BRAŚ 0
24 Radosław Ireneusz ZASADZIŃSKI 1
25 Agnieszka Katarzyna GÓRA 1
26 Ewa KACPRZAK-SZYMAŃSKA 0
27 Michał Janusz WIERZCHOWIECKI 0
28 Ewa SADOWSKA-CIEŚLAK 0
29 Maria Ewa BRANICKA 1
30 Mariusz Andrzej MALINOWSKI 0
31 Katarzyna KAMIŃSKA 0
32 Magdalena Katarzyna WOJCIECHOWSKA 0
33 Marcin Michał PAWEŁCZYK 0
34 Przemysław Krzysztof ŁUSZCZKI 0
35 Marek Jarosław BROCIEK 0
36 Jacek Wiktor ZAWADZKI 1
37 Magdalena Renata SAPIŃSKA 0
38 Elżbieta Julia STAWECKA 1
39 Adam Jan KĄDZIELA 3
RAZEM: 202
Lista nr 11: Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej
Nr na liście Imię Nazwisko liczba głosów
1 Piotr Igor IKONOWICZ 3
2 Iwona Maria ŁUKASIK 0
3 Anna NOWAK 0
4 Zbigniew Maciej KAŹMIERCZAK 0
5 Irmina Lucyna WACKO-DANISZEWSKA 0
6 Milena Dominika SAŁANOWSKA 0
7 Beata Aneta KARDASIEWICZ 0
8 Tomasz Łukasz JASTRZĘBSKI 0
9 Katarzyna Agnieszka SULKOWSKA 0
10 Jolanta Gabriela KAMIŃSKA 0
11 Aleksander Maria SULKOWSKI 0
12 Mirosław Janusz DOLIŃSKI 0
13 Eugeniusz Jan ORŁOW 0
14 Monika Klaudyna GAWINEK 0
15 Teresa Maria DRABCZYK 0
16 Marek Zbigniew KIEŁBOWICZ 0
17 Maciej Karol TATARYNOWICZ 0
18 Krzysztof CIEMNY 0
19 Dorota Maria WOŹNIAK 0
20 Bogdan BUGAJSKI 0
21 Katarzyna Magdalena TYLKO 0
22 Hanna Barbara PARADOWSKA 0
23 Leszek NOWAK 0
24 Beata Zofia ROMAŃSKA-WIERZBICKA 0
25 Konrad Andrzej KARDASIEWICZ 0
26 Krzysztof Marek SALICH 0
27 Marek Stanisław WASIAK 0
28 Damian Jakub DUSZCZENKO 0
RAZEM: 3
Lista nr 16: Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu
Nr na liście Imię Nazwisko liczba głosów
1 Mariola RABCZON-MAZOWIECKA 0
2 Krystyna Anna KRZEKOTOWSKA 0
3 Bożena Beata ŁOJKO 0
4 Mariusz Aleksander SYSKA 0
5 Ewa WIERZBOWSKA 0
6 Wojciech KAŁKUSIŃSKI 0
7 Hubert Szymon OLEJNICZAK 0
8 Aleksandra Anna POTOK 0
9 Małgorzata Łucja PALCZEWSKA 0
10 Andrzej GORCZYŃSKI 0
11 Halina PRUTIS 0
12 Joanna Zofia ZIEMBA 0
13 Kazimierz Albin KŁOSIŃSKI 0
14 Jerzy Krzysztof LUBOMIRSKI 0
15 Małgorzata Zofia ZAUFAL 0
16 Hanna Danuta KOTARBA-GAJEWSKA 0
17 Jadwiga Teresa PIEKARSKA 0
18 Wioletta DE CHARRY 0
19 Małgorzata STALSKA-KAJZER 0
20 Barbara Jadwiga ROSŁON 0
21 Karol STRZAŁA 0
22 Artur Piotr MRÓZ 0
23 Dariusz JUREWICZ 0
24 Andrzej Ireneusz ŁUKASZUK 0
25 Michał GÓRSKI 0
26 Marta CHEŁCHOWSKA 0
27 Katarzyna Romana ORŁOWSKA 0
28 Jakub Antoni KOWALSKI 0
29 Sebastian Adam SZYMANEK 0
30 Waldemar Marcin ŚWIECZKA 0
31 Maximilian KAJZER 0
32 Iwona Sława KRZEKOTOWSKA-OLSZEWSKA 0
33 Grzegorz Maciej DWORAK 0
34 Małgorzata BUŃKOWSKA 0
35 Jarosław PALCZEWSKI 0
36 Łukasz Marek KRAMARSKI 0
37 Zbigniew Adam TAZBIR 1
38 Renata Grażyna WASYLÓW 0
39 Krystyna ŁOŚ-OSTROWSKA 0
40 Marcin Adam OLSZEWSKI 0
RAZEM: 1

 

W wyborach do Senatu w naszym osiedlu oddano następującą liczbę głosów na poszczególnych kandydatów:

1 Andrzej Bohdan CELIŃSKI 233
2 Anna CHODAKOWSKA 586
3 Marek Dariusz ROCKI 576
1395

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *