Są wyniki głosowania w ramach budżetu partycypacyjnego. W przyszłym roku budujemy Sadulski Zakątek!

Informujemy Państwa, iż w wyniku głosowania na projekty w ramach budżetu partycypacyjnego w osiedlu Sadul wygrał projekt nr 7 pt: „Sadulski zakątek wypoczynkowo-rekreacyjny” autorstwa Rafała Czerwonki (piszącego zresztą te słowa).

Sadulski zakątek wypoczynkowo – rekreacyjny to realizacja kompleksowego zagospodarowania terenu zielonego w rejonie ulicy Mirtowej i Mydlarskiej poprzez jego uporządkowanie, nasadzenie drzew i krzewów, budowę siłowni plenerowej pod chmurką, montaż trzech sztuk ławek, montaż kosza na śmieci, montaż dwóch latarni parkowych przy ulicy Mirtowej, montaż pięciu stojaków rowerowych tupu U oraz instalację betonowego słupa ogłoszeniowego do komunikacji z mieszkańcami. W ramach projektu zrealizowany zostałby również krótki odcinek chodnika o szerokości 2m wzdłuż Sadulskiego zakątka w ulicy Mirtowej o długości ok 70m. Siłownia plenerowa składać się będzie m.in. z 6-ciu elementów do ćwiczeń tj. wyciskacza, wahadła i biegacza (po 2 osoby ćwiczące) oraz wioślarza, orbitreka i twistera (po 1 osobie ćwiczącej).

Sadulski Zakątek ma być tak zrealizowany aby umożliwić w przyszłości budowę chodnika wraz z zatokami postojowymi od strony ulicy Mydlarskiej oraz umiejscowienie na przedmiotowej działce ewentualnego placu zabaw dla dzieci.

Liczba Państwa głosów na poszczególne projekty w osiedlu Sadul wygląda następująco:

7. Sadulski zakątek wypoczynkowo-rekreacyjny – 151 głosów
6. Chodnik na Mirtowej – 94 głosy
2. Ścieżka zdrowia – 82 głosy
4. Wprowadzenie na terenie osiedla Sadul „Strefy 30″ – 69 głosów
3. Domki dla skrzydlatych pasiastych przyjaciół – 66 głosów
5. Altanka – 41 głosów
1. Aktywny mieszkaniec Sadula – 27 głosów

Bardzo dziękujemy za Państwa głosy, a także dziękujemy wszystkim autorom projektów.

Informacje na temat projektów, które wygrały w głosowania w poszczególnych obszarach znajdują się na stronie internetowej www.twojbudzet.um.warszawa.pl

2 komentarze dla “Są wyniki głosowania w ramach budżetu partycypacyjnego. W przyszłym roku budujemy Sadulski Zakątek!”

  1. harfa 11 lipca 2014 at 21:46 #

    Bardzo dobrze że ten projekt przeszedł, szkoda tylko że była tak mała pula dla nas i inne nie miały już szans

  2. ania 12 lipca 2014 at 00:03 #

    Super! Bardzo liczyłam, że właśnie ten projekt wygra :) Cudownie, że na naszym osiedlu wkońcu coś się zaczyna dziać. Teraz tylko musimy powalczyć o plac zabaw.


Zostaw komentarz